سایت رسمی خرید و دانلود آثار دوبلاژ گلوری

سوالات متداول

جستجو میان سوالات

اضافه کردن صوت فارسی

 • چگونه صدای دوبله‌ی فارسی را به انیمیشن اضافه کنم؟

  توضیحات کامل اضافه‌کردن صوت دوبله فارسی به انیمیشن‌های شما در بخش «آموزش اضافه‌کردن صدای دوبله فارسی به ویدیو» قرار داده‌شده‌است که از طریق لینک زیر نیز می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

  http://glorytoon.com/?p=12608

 • صدای دوبله‌ی فارسی انیمیشن با صدای نسخه‌ی من هماهنگ نیست.

  دقت داشته باشید که اکثر انیمیشن‌های دوبله‌شده بر روی نسخه 23.976 فریم تنظیم شده‌اند و تعداد کمی از آن‌ها با نسخه‌ی 25 فریم هماهنگی دارند. برای انیمیشن‌های 25 فریمی، در فایل دانلودی شما این نکته ذکر شده است و به راحتی می‌توانید فایل‌های متفاوت را شناسایی کنید.

 • من نسخه‌ی اوریجینال انیمیشن را دارم، نیاز به دانلود دوباره است؟

  خیر. شما تنها با خرید صوت دوبله فارسی انیمیشن مورد نظر خود، می‌توانید آن را بر روی نسخه‌ی اوریجینال خود قرار دهید و از نسخه‌ی دوبله فارسی آن لذت ببرید. فقط دقت داشته باشید که برخی انیمیشن‌ها فریم ریت متفاوت با نسخه‌ی بلوری دارند که در لینک دانلود صوت دوبله فارسی توضیح داده شده است.

خرید لینک دانلود

 • آیا لینک‌ها صرفاً شامل صدای دوبله و همراه با تصاویر با زبان اصلی هستند و ما خود باید آن‌ها را به هم بچسبانیم؟

  لینک‌های تصویری همگی با دوبله گلوری هستند. علاوه بر آن، صدای تنها نیز برای سینک‌های بعدی روی هر تصویر با هر کیفیتی به‌صورت اوریجینال ارائه شده است.

 • مدت زمان فعال بودن لینک خریداری‌شده چند روز است؟

  باتوجه به حفظ امنیت لینک‌های خریداری شده و جلوگیری از انتشار لینک‌های خریداری‌شده در سایر وب‌سایت‌ها به‌صورت رایگان، هر لینک خریداری شده توسط شما، برابر با 120 ساعت اعتبار خواهد داشت و بعد از آن خرید شما منقضی خواهد شد.

 • با وجود خرید انیمیشن، باز هم لینک دانلود برای من آماده نیست.

  معمولاً در صورت وجود این مشکل، شما با مراجعه‌ی مجدد به صفحه‌ی دانلود انیمیشن مربوطه و استفاده از کد رهگیری خود و انتخاب گزینه‌ی «شماره خرید مجاز برای دانلود این فایل را دارم» می‌توانید انیمیشن خود را دانلود نمایید. دقت داشته باشید که در صورت عدم‌موفقیت با این رویکرد، لطفاً شماره پیگیری و خرید خود را به بخش پشتیبانی وب‌سایت با آدرس ایمیل support@glorytoon.com ارسال نمایید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی شود.

 • من یک نسخه از انیمیشن را خریداری کرده‌ام، برای سایر نسخه‌ها دوباره باید پرداخت کنم؟

  خیر! شما تنها کافی است یکی از لینک‌های محصول مورد نظر را خریداری نمایید. سپس با استفاده از کد رهگیری که به شما داده می‌شود می‌توانید وارد صفحه‌ی دانلود نسخه‌های دیگر انیمیشن بشوید و را انتخاب گزینه‌ی «شماره خرید مجاز برای دانلود این فایل را دارم» به دانلود سایر نسخه‌ها بپردازید.

 • چگونه لینک‌های دانلود را خریداری کنم؟

  هنگامی که شما درخواست دانلود هر یک از لینک‌های وب‌سایت را بدهید، به صفحه‌ی دانلود آن منتقل خواهید شد که در این صفحه توضیحات کاملی درباره‌ی روند خرید و تذکرات مهم در این راستا داده شده است. لطفاً پیش از خرید حتماً این توضیحات را مرور نموده تا از مشکلات احتمالی جلوگیری نمایید.

پشتیبانی

 • چگونه با وب‌سایت در تماس باشم؟

  بدون هیچ گونه معطلی، انتقادات، نظرات و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید. تیم گلوری تون همواره مشتاق پاسخ‌گویی به شما مشتریان محترم است.

  ایمیل‌های ما:

  info@glorytoon.com

  support@glorytoon.com

گلوری تون

 • چرا از گلوری تون دوبله‌هایمان را تهیه کنیم؟

  - چون جدیدترین آثار گلوری از این سایت ارائه خواهد شد.

  - چون آثار قدیمی گلوری با ویرایش جدید و رفع برخی اشکالات در این سایت ارائه خواهد شد.

  - چون نسخه دوبله گلوری بسیاری از انیمیشن‌های موجود در بازار و سایت‌های دانلودی به‌طور رایگان را با خیال راحت می‌توانید از گلوری تون تهیه نمایید.

  - چون با حمایت از گلوری، در واقع جلوی سوءاستفاده سایت‌ها و افراد سودجو را خواهید گرفت.

  - چون با این کار به بقا و ارائه کارهای بیشتر و بهتر گلوری کمک خواهید نمود.

 • گلوری‌تون چیست؟

  گلوری تون نام وب‌سایت رسمی شرکت گلوری (انجمن صنفی گویندگان جوان) است که از خرداد ماه 1393 شروع به فعالیت کرده‌است. این وب‌سایت به ارائه‌ی رسمی و قانونی آثار این شرکت پرداخته و مورد حمایت رسمی این شرکت است.